EMPET AS er en helnorsk lokal kjede med ca. 150 ansatte fordelt på 14 klinikker i Oslo og Viken, en i Sarpsborg, en i Larvik og en i Kristiansund. Vi satser tungt på etterutdanning og kursing av våre ansatte slik at utviklingsmulighetene er gode. Vi ønsker å være en sosial arena for våre ansatte der det skal være gøy å komme på jobb og der en er venner så vel som kollegaer. Kontakten mellom alle avdelingene er god og vi rekvirerer det meste internt.
EMPET Skedsmo Dyresykehus er Romerikes største klinikk målt i omsetning og har døgnåpen klinikk med et eget vaktteam som alltid er til stede utenom ordinære åpningstider.
Klinikken er svært godt utstyrt og utfører de aller fleste typer behandling innen moderne veterinærmedisin; herunder ortopedi, kardiologi, tannbehandlinger og ultralyd. Klinikken tilbyr også behandling med cellegift. Vi har døgnoppstalling og mottar henvisninger fra andre klinikker i området.
Dyrepleier:
I jobben vil du få mulighet til å utvikle din faglige kompetanse som dyrepleier og du vil jobbe sammen med svært erfarne veterinærer og dyrepleiere som alle har sine spesialområder. Det er ønskelig med erfaring innen/interesse for anestesi. Andre interesseområder er også aktuelle. Du har gjerne jobbet noen år allerede, men nyutdannede oppfordres også til å søke.
Assistent:
Som assistent vil du bistå veterinærer og dyrepleiere der de har behov. Du trenger ikke ha erfaring fra klinikk fra før, men må være villig til å lære og fleksibel med tanke på arbeidsoppgaver. Erfaring med håndtering av hund og katt er en fordel.
Vi tilbyr:
Vi søker deg som:
Oppstart etter avtale.
Høres dette interessant ut? Send CV med søknad til hilde@empet.no
Ved spørsmål til stillingen, kontakt Hilde Andgard på telefon 91 84 94 57
Søknadsfrist 31/1-21
31.01.2021
Hilde Andgard
EMPET Skedsmo Dyresykehus
Riisveien 75
2007 Kjeller